korterite remont tallinnas

Vannitoa remont

Teostage oma unistused meie abiga!

Telner Special

Vannitoa renoveerimine

Tundub, et remont on alati tülikas ja raske – seda nii siis, kui tead täpselt, kuidas ruum võiks lõpuks välja näha, kui ka juhul, kui ideed täiesti puuduvad. Vannitoa remont on aga topelt keeruline, sest peate arvestama paljude nüanssidega: vannitoa ja tualettruumi hüdroisolatsioon, pidevale niiskusele vastupidavad katted ja materjalid, mugav ja funktsionaalne panipaik, sobiv valgustus, kvaliteetne santehnika paigaldus. Sageli tuleb seejuures arvestada kõiki kaasnevaid väljaminekuid ja teada, mis on asjade hind, ning et välja valitu oleks kvaliteetne, aga ka võrdlemisi soodne.

30

Aastat kogemust

500+

Edukat Projekti

Me muudame täielikult teie vannitoa välimuse

Telner on peaaegu 30 aastat aidanud lahendada kõiki ruumi ümberkujundamisega seotud probleeme.

Meie poole võib pöörduda, kui soovite lihtsalt oma vannitoa välimust muuta või ruumi täielikult ümber kujundada. Meie klientideks on eraisikud, paneelmajade ja suvilate korteriomanikud, büroohoonete, kohvikute ja restoranide omanikud ning Tallinna tööstushoonete omanikud.

Kui tegemist on vannitoaga, siis kõige sagedamini pöördutakse meie poole suuremate renoveerimistööde osas.

Vannitoa renoveerimise tüübid

Meie kõrgkvalifitseeritud spetsialistid võivad teostada absoluutselt igasuguseid remonditöid. Aitame valida õige teenuse ning teeme just teile sobiva pakkumise.

Vannitoa kosmeetiline remont

Viimistlustööd, vannitoa põranda valamine, vannitoa põranda värvimine, vannitoa ja WC ruumide hüdroisolatsioon

Vannitoa kapitaalremont

Sanitaarseadmete paigaldamine, vanni, tualeti ja valamu asukoha muutmine ning veevarustusliinide paigaldamine

Võtmed kätte vannitoa remont

Käimas on projekteerimisprojekti esialgne arendus ja vannitoa remondiks teostatakse täiskomplekt töid

Telneri vannitoa renoveerimise etapid

  • Ruumide projekteerimine, arvestades tellija kõiki soove.
  • Ruumi funktsionaalne planeering.
  • Nõuanded remondi- ja viimistlusmaterjalide valikul.
  • Eelarve koostamine.
  • Kõikide tööde teostamine objektil, sealhulgas torutööd, elektritööd, betoonitööd, ruumide ühendamine, täiendavate vaheseinte ehitamine jne.

Vannituba ja tualett mõjutavad maja üldmuljet. Aitame need ümber kujundada nii, et sanitaarsõlm ei oleks enam segaduse keskpunktiks, sinna mahuks kõik vajalik ning samas näeks ruum välja stiilne ja kaasaegne, vastates kodu või avaliku koha atmosfäärile. Telner hoolitseb teie remondi eest kõikides etappides

Vannitoa remont Tallinnas

Me teeme koostööd mitme disainistuudioga, seega aitame vajadusel välja töötada stiilse ja soodsa sisustusprojekti.

Teenuste vannitoa remont hind varieerub sõltuvalt remondi tüübist, tööde mahust ja keerukusest, teeme teie projektile individuaalse eelarve.

Ettevõtte Telner on realiseerinud juba üle 500 idee – oleme ellu viinud klientide ideed enam kui 500 erinevat tüüpi ja otstarbega ruumides. Osade meie tehtud töödega saate tutvuda meie kodulehel.

Telnerilt remondi tellimiseks täitke tagasiside vorm, kirjutage meilile või helistage. Käsitleme teie pöördumist ühe tööpäeva jooksul ja võtame teiega ühendust, et kutsuda teid Tallinna kontorisse detaile arutama.

GASELLETTEVÕTE

DISAIN JA KVALITEET

Tänaseks on Telner Special olnud stabiilne ja usaldusväärne ettevõte juba üle 30 aasta. Tänu suurele kogemusele ja erilisele tähelepanule iga kliendiga töötamisel areneb ettevõte aktiivselt ning pakub kaasaegseid ja kvaliteetseid lahendusi ehitus- ja remondivaldkonnas.

Telner Special Asutaja

Vannitoa remont - meie tööd

Meie firma kõrgkvalifitseeritud spetsialistid võivad teostada absoluutselt igasuguseid remonditöid: kosmeetiline remont, kapitaalne (euro)remont, disainprojektijärgne remont, võtmeremont. Arvestame teie soovid ning muudame plaanid reaalsuseks.
TEENINDUSPIIRKONDAD

Teostame töid üle Eesti, sealhulgas nendes linnades ja kõigis väiksemates linnades

Tagasiside