korterite remont tallinnas

vannitoa REMONT

Võtame ette iga mahuga remonditööd!

Telner Special

Tundub, et remont on alati tülikas ja raske – seda nii siis, kui tead täpselt, kuidas ruum võiks lõpuks välja näha, kui ka juhul, kui ideed täiesti puuduvad. Vannitoa remont on aga topelt keeruline, sest peate arvestama paljude nüanssidega: vannitoa ja tualettruumi hüdroisolatsioon, pidevale niiskusele vastupidavad katted ja materjalid, mugav ja funktsionaalne panipaik, sobiv valgustus, kvaliteetne santehnika paigaldus. Sageli tuleb seejuures arvestada kõiki kaasnevaid väljaminekuid ja teada, mis on asjade hind, ning et välja valitu oleks kvaliteetne, aga ka võrdlemisi soodne.

29

Aastat kogemust

500+

Edukat Projekti

Ettevõtte Telner on juba ligi 30 aastat aidanud toime tulla kõigi ruumi muutmisega seotud raskustega. Me teostame kõikvõimalikke töid kõikides ruumides Tallinna piires. Pakume erinevat tüüpi remonditöid:

  • Kosmeetiline – ainult viimistlustööd, katete vahetus, hüdroisolatsioon vannitoas ja WC-s;
  • Kapitaalne – torustiku paigaldamisega, vanni/ tualeti/ valamu asukoha vahetamisega ja kommunikatsioonide vedamisega;
  • Võtmed kätte – koos eelneva disainprojekti väljatöötamisega.

Remont

Meie kõrgkvalifitseeritud spetsialistid võivad teostada absoluutselt igasuguseid remonditöid. Aitame valida õige teenuse ning teeme just teile sobiva pakkumise.

Kosmeetiline

Kõige lihtsam ja odavam remonditüüp, mille läbi viimine toimub ruumi üldist struktuuri põhimõtteliselt muutmata.

Kapitaalne

Keerukam remonditüüp mille puhul peab tihti teostama  demonteerimistöid ja ümberplaneerimist.

Võtmeremont

Remont teostatakse individuaalse disainiprojekti järgi, nii saavad täidetud kõik korteriga seotud unistused.

Euroremont

Antud tüübi all on mõeldud tavaliselt kapitaalremonti, mille käigus luuakse olemasolevale ruumile kaasaegse ilme.

Spets. tööd

Teostame spetsialiseerunud töid nii ruumides kui ka välitingimustes: santehnilised-, elektri-, betoontööd jne.

Võite meiega ühendust võtta, kui soovite lihtsalt vannitoa välimust muuta või ruumi täielikult ümber korraldada. Meie klientideks on nii eraisikud, paneelmajade korterite, suvilate omanikud kui ka büroopindade, kohvikute ja restoranide, tööstusrajatiste omanikud Tallinnas.

Kui tegemist on vannitoaga, siis kõige sagedamini pöördutakse meie poole kapitaalremondi küsimusega.

Vannitoa kapitaalremont Tallinnas

Vannituba ja tualett mõjutavad maja üldmuljet. Aitame need ümber kujundada nii, et sanitaarsõlm ei oleks enam segaduse keskpunktiks, sinna mahuks kõik vajalik ning samas näeks ruum välja stiilne ja kaasaegne, vastates kodu või avaliku koha atmosfäärile. Telner hoolitseb teie remondi eest kõikides etappides:

  • Ruumide projekteerimine, arvestades tellija kõiki soove.
  • Ruumi funktsionaalne planeering.
  • Nõuanded remondi- ja viimistlusmaterjalide valikul.
  • Eelarve koostamine.
  • Kõikide tööde teostamine objektil, sealhulgas torutööd, elektritööd, betoonitööd, ruumide ühendamine, täiendavate vaheseinte ehitamine jne.

Me teeme koostööd mitme disainistuudioga, seega aitame vajadusel välja töötada stiilse ja soodsa sisustusprojekti.

Teenuste hind varieerub sõltuvalt remondi tüübist, tööde mahust ja keerukusest, teeme teie projektile individuaalse eelarve.

Ettevõtte Telner on realiseerinud juba üle 500 idee – oleme ellu viinud klientide ideed enam kui 500 erinevat tüüpi ja otstarbega ruumides. Osade meie tehtud töödega saate tutvuda meie kodulehel.

Telnerilt remondi tellimiseks täitke tagasiside vorm, kirjutage meilile või helistage. Käsitleme teie pöördumist ühe tööpäeva jooksul ja võtame teiega ühendust, et kutsuda teid Tallinna kontorisse detaile arutama.

GASELLETTEVÕTE

DISAIN JA KVALITEET

Tänaseks on Telner Special olnud stabiilne ja usaldusväärne ettevõte juba üle 30 aasta. Tänu suurele kogemusele ja erilisele tähelepanule iga kliendiga töötamisel areneb ettevõte aktiivselt ning pakub kaasaegseid ja kvaliteetseid lahendusi ehitus- ja remondivaldkonnas.

Telner Special Asutaja

Meie Tööd
Meie firma kõrgkvalifitseeritud spetsialistid võivad teostada absoluutselt igasuguseid remonditöid: kosmeetiline remont, kapitaalne (euro)remont, disainprojektijärgne remont, võtmeremont. Arvestame teie soovid ning muudame plaanid reaalsuseks.

Tagasiside