korterite remont tallinnas

Majade ehitus

Ehitage meie abiga oma maailm!

Telner Special

Majada ehitus võtmed kätte

Isiklik kodu, kus kõik on tehtud just teie jaoks – planeering, erinevad tsoonid, viimistlus, mööbel ja sisustus – iga ruum on kujundatud teie pere igapäevaharjumusi ja vajadusi arvestades, iga detail vastab teie maitsele. Just sellise tulemuse saavad Telneri kliendid, kes on tellinud maja projekteerimise ja ehitamise.
30

Aastat kogemust

500+

Edukat Projekti

Mis materjali kasutada maja ehitamisel?

See on esimene küsimus, mis tuleks suvila või eramaja tellimisel otsustada.

On olemas kolm põhivalikut:

  • Erinevat tüüpi plokid
  • Tala

Betoonplokid

Neid eristab suhteliselt väike kaal, taskukohane hind ja mugav ehitusvorm. Plokkidest ehitatud hoone nõuab fassaadi soojustamist ja selle viimistlust ning siseviimistlust. Projekteerimisetapis on samuti oluline läbi mõelda elektrijuhtmestiku ja muude kommunikatsioonide plaan, et kõik oleks mugav ja loogiline.

Tala

Siin on palju võimalusi: moodulmajade ja maja karkassi ehitus ehitamine, puit- ja palkmajad. Igal saematerjali liigil on omad eripärad, kuid üldiselt on puit kerge, hingav ja hoiab seejuures hästi soojust. Puitu tuleb aga töödelda tulekindla immutusega, samuti putuka-, seene- ja hallitustõrjevahenditega.

Eramu ehitamise maksumus – millest see sõltub?

Eramu ehitusmaterjali valik sõltub vundamendi tüübist, ehitustööde kestusest ja maksumusest.

Kogukalkulatsioon sisaldab projekteerimis-, ehitus- ja viimistlusmaterjalide hinda ning kogu objekti tööde mahtu: vundament, seinte ja katuse ehitus, ventilatsiooni, torustiku ja elektrikommunikatsiooni paigaldus.

Esitage päring remonditööde või eramu võtmed kätte ehituse või kindlate ehitussoovide osas meie tagasiside vormi kaudu. Helistame teile tagasi ja saadame tööde hinnakirja. Järgmiseks kutsume teid oma Tallinna esindusse, kus saame tutvuda ja arutada kõiki detaile, teeme töö ja materjalid arvestuse ning esitame orienteeruva hinna ja tööde kava.

Telner on ehitanud võtmed kätte maju 30 aastat. Meie kogemusloos on enam kui 500 meie teenusega rahulolevat klienti, üle 500 kvaliteetselt teostatud projekti: ehitatud majad ning korterite, maamajade, kaubandus- ja büroopindade, restoranide, kohvikute renoveerimis- ja remonditööd.

GASELLETTEVÕTE

DISAIN JA KVALITEET

Tänaseks on Telner Special olnud stabiilne ja usaldusväärne ettevõte juba üle 30 aasta. Tänu suurele kogemusele ja erilisele tähelepanule iga kliendiga töötamisel areneb ettevõte aktiivselt ning pakub kaasaegseid ja kvaliteetseid lahendusi ehitus- ja remondivaldkonnas.

Telner Special Asutaja

Maja ehitus võtmed kätte - meie tööd

Pakume täielikku tsüklit majaehitustöödest – alates projekteerimisest kuni võtmed-kätte üleandmiseni. Meie pikaajalise ehituskogemusega spetsialistide meeskond on valmis teostama kõik teie ideed ja soovid.

TEENINDUSPIIRKONDAD

Teostame töid üle Eesti, sealhulgas nendes linnades ja kõigis väiksemates linnades

Tagasiside