korterite remont tallinnas

majade ehitus

Võtame ette iga mahuga remonditööd!

Telner Special

Isiklik kodu, kus kõik on tehtud just teie jaoks – planeering, erinevad tsoonid, viimistlus, mööbel ja sisustus – iga ruum on kujundatud teie pere igapäevaharjumusi ja vajadusi arvestades, iga detail vastab teie maitsele. Just sellise tulemuse saavad Telneri kliendid, kes on tellinud maja projekteerimise ja ehitamise.

29

Aastat kogemust

500+

Edukat Projekti

Telner on ehitanud võtmed kätte maju 30 aastat. Meie kogemusloos on enam kui 500 meie teenusega rahulolevat klienti, üle 500 kvaliteetselt teostatud projekti: ehitatud majad ning korterite, maamajade, kaubandus- ja büroopindade, restoranide, kohvikute renoveerimis- ja remonditööd.

Remont

Meie kõrgkvalifitseeritud spetsialistid võivad teostada absoluutselt igasuguseid remonditöid. Aitame valida õige teenuse ning teeme just teile sobiva pakkumise.

Kosmeetiline

Kõige lihtsam ja odavam remonditüüp, mille läbi viimine toimub ruumi üldist struktuuri põhimõtteliselt muutmata.

Kapitaalne

Keerukam remonditüüp mille puhul peab tihti teostama  demonteerimistöid ja ümberplaneerimist.

Võtmeremont

Remont teostatakse individuaalse disainiprojekti järgi, nii saavad täidetud kõik korteriga seotud unistused.

Euroremont

Antud tüübi all on mõeldud tavaliselt kapitaalremonti, mille käigus luuakse olemasolevale ruumile kaasaegse ilme.

Spets. tööd

Teostame spetsialiseerunud töid nii ruumides kui ka välitingimustes: santehnilised-, elektri-, betoontööd jne.

Mis materjali kasutada maja ehitamisel?

See on esimene küsimus, mis tuleks suvila või eramaja tellimisel otsustada. On olemas kolm põhivalikut:
  • Erinevat tüüpi plokid. Neid eristab suhteliselt väike kaal, taskukohane hind ja mugav ehitusvorm. Plokkidest ehitatud hoone nõuab fassaadi soojustamist ja selle viimistlust ning siseviimistlust. Projekteerimisetapis on samuti oluline läbi mõelda elektrijuhtmestiku ja muude kommunikatsioonide plaan, et kõik oleks mugav ja loogiline.
  • Tala. Siin on palju võimalusi: moodulmajade ja karkasskonstruktsioonide ehitamine, puit- ja palkmajad. Igal saematerjali liigil on omad eripärad, kuid üldiselt on puit kerge, hingav ja hoiab seejuures hästi soojust. Puitu tuleb aga töödelda tulekindla immutusega, samuti putuka-, seene- ja hallitustõrjevahenditega. Sellele tasub ostmisel tähelepanu pöörata.
Materjali valikust sõltub vundamendi tüüp, ehitustööde kestus ja maksumus. Kogukalkulatsioon sisaldab projekteerimis-, ehitus- ja viimistlusmaterjalide hinda ning kogu objekti tööde mahtu: vundament, seinte ja katuse ehitus, ventilatsiooni, torustiku ja elektrikommunikatsiooni paigaldus. Esitage päring remonditööde või võtmed kätte ehituse või kindlate ehitussoovide osas meie tagasiside vormi kaudu. Helistame teile tagasi ja saadame tööde hinnakirja. Järgmiseks kutsume teid oma Tallinna esindusse, kus saame tutvuda ja arutada kõiki detaile, teeme töö ja materjalid arvestuse ning esitame orienteeruva hinna ja tööde kava.

GASELLETTEVÕTE

DISAIN JA KVALITEET

Tänaseks on Telner Special olnud stabiilne ja usaldusväärne ettevõte juba üle 30 aasta. Tänu suurele kogemusele ja erilisele tähelepanule iga kliendiga töötamisel areneb ettevõte aktiivselt ning pakub kaasaegseid ja kvaliteetseid lahendusi ehitus- ja remondivaldkonnas.

Telner Special Asutaja

Meie Tööd
Meie firma kõrgkvalifitseeritud spetsialistid võivad teostada absoluutselt igasuguseid remonditöid: kosmeetiline remont, kapitaalne (euro)remont, disainprojektijärgne remont, võtmeremont. Arvestame teie soovid ning muudame plaanid reaalsuseks.

Tagasiside