Eramaja Sauna Büroo ehitus

Alates projektist kuni valmis hooneni!

Telner Special

Ehitus - Loome uhke ja turvalise tunde

Igaüks meist unistab oma isiklikust majast, ehitatud „oma maitse ja tunde järgi“, sisemuselt harmooniline ja hästi harmoneeruv keskkonnaga, hubane ja terve. Muidugi peab see olema unikaalne ja peegeldama omaniku iseloomu eripära, arhitekti loomingulist joont ning mis kõige tähtsam – vastama selle koha vaimule, mis on talle valitud.

Aitame valida eelmaterjali, soovitame lõppmaterjali valikuid. Teeme omalt poolt kõik, et teie soovid saaksid arvestatud ja valmis töö näeks välja just selline, nagu te seda endale ette kujutasite.

29

Aastat kogemust

500+

Edukat Projekti

Ehitus võtmed kätte

On oluline arvestada ehitise tulevasi funktsioone, omaniku eluviisi ja eelistusi – sellest sõltub suurel määral siseruumide organiseerimine.

Eramaja

Igaüks meist unistab oma isiklikust, sisemuselt harmoonilisest kindlusest, ehitatud oma maitse ja tunde järgi.

Projekteerimine

Loome funktsionaalse ja esteetilise hoone plaani ning kaasame projekti erinevate valdkondade eksperte.

Sisekujundus

Ruumipaigutuse väljatöötamine, sobiva sisustuse valik. Leiame sinu projekti kõik sobivad tooted kiirelt ja murevabalt.

Disain

Töötame tihedalt disainiateljeedega unikaalsete ning kaasaegsete disainilahenduste pakkumiseks.

Telner Special

Pakub laias valikus lisateenuseid

  • Disaini väljatöötamine
  • Konsultatsioon
  • Ehitusobjekti puhastamine peale remonti
  • Transporditeenused
  • Rajatiste hooldus pärast ehitamist või remonti.


Muidugi peab see olema ainulaadne ja peegeldama omanike iseloomuomadusi, arhitekti loomingulist palet ning mis peamine, vastama selle jaoks valitud koha vaimule…

GASELLETTEVÕTE

DISAIN JA KVALITEET

Tänaseks on Telner Special olnud stabiilne ja usaldusväärne ettevõte juba üle 30 aasta. Tänu suurele kogemusele ja erilisele tähelepanule iga kliendiga töötamisel areneb ettevõte aktiivselt ning pakub kaasaegseid ja kvaliteetseid lahendusi ehitus- ja remondivaldkonnas.

Telner Special Asutaja

SEE ON OLULINE EHITISTE PROJEKTEERIMISEL

arvestada ehitise tulevasi funktsioone, omaniku eluviisi ja eelistusi – sellest sõltub suurel määral siseruumide organiseerimine. Peale selle tasub meeles pidada, et maja ning krunt, millel see asetseb, maastik – on üks tervik, üksteise suhtes mastaapne. Kujutage endale ette suurt mahtu, hiiglasuurt maja väikesel maalapil. See juba algupäraselt varjab endas negatiivset energeetikat, kuna on vastuolus nii looduse kui ka arhitektuuri reeglitega.

Maja projekt, selle mõõtmed, kujunevad välja suures osas just maatüki konfiguratsiooni, suuruse ja iseloomu arvestades. Mehaaniliselt on võimatu kanda isegi väga head projekti olemasolevasse situatsiooni, kui ruumide asukoht, orientatsioon ilmakaarte, ümbritsevate ehitiste suhtes on ebasoodne.

„Kõige parema maja“ valmis retsepte, vaatamata kataloogide ja olemasolevate projektide rohkusele, ei ole kahjuks (või õnneks?) olemas. Arendajatega suhtlemise kogemus näitab, et projekti valik ja selle realisatsioon on edukas vaid juhul, kui kasutatakse professionaali abi ning on kahepoolne loomeprotsess, milles ühilduvad ühelt poolt kõik tellija soovid ja isegi fantaasiad, ning teiselt poolt pädev projekteerimine, mugavus ja ehitise ohutus.

Maja on eraldatud välismaailmast („Minu kodu on minu kindlus“), kuid mitte ümbritsevast keskkonnast, millega see peab moodustama ühtse, proportsionaalse elamukompleksi. Ja kui selles ühilduvad arhitektuuri kolm kohustuslikku komponenti, mida kuulutas veel Rooma imperaator Vitruvius – kasu, tugevus ja ilu, – siis see on teie maja, milles kasvatate üles oma lapse ning mille kõrval istutate oma puu.

Ehitus - meie tööd

Rooma imperaator Vitruvius kuulutas välja arhitektuuri kolm kohustuslikku komponenti – kasu, tugevus ja ilu. Ühildame need teie maja ehitamisel ja loome turvalise ning hubase kodu.

TEENINDUSPIIRKONDAD

Teostame töid üle Eesti, sealhulgas nendes linnades ja kõigis väiksemates linnades

Tagasiside