korterite remont tallinnas

sauna ehitus

Ehita oma maailm meie abiga!

Telner Special

Sauna ehitamine

Saun on klassikaline viis lõõgastumiseks ja puhastumiseks. Regulaarne leiliruumi külastus avaldab positiivset mõju tervisele. Eriti mugav on siis, kui väike saunake on kohe maja kõrval. Oma krundile sauna ehitamine annab võimaluse kujundada seda täpselt selliseks nagu soovite ja nautida leiliruumi igal ajal, eraldamata selleks erilist päeva ning otsimata, kus saaks sauna rentida.

30

Aastat kogemust

500+

Edukat Projekti

Sauna konstruktsiooni omadused

Telner täidab erinevaid ülesandeid eramute ja hoonete projekteerimisel ja ehitamisel. Meiega saate ehitada väikese sauna või saunakambri.

Sauna projekteerimisel tuleb arvestada paljude nüanssidega.

Kommunikatsioonide paiknevus ja ühendamine

Sauna jaoks sobiva koha valimisel tasub arvestada, et see võiks jääda eemale sissesõidust ja teest, samuti majast endast. Kui sauna ehitamise otsus sündis maja ehitamisest hiljem, tuleb lisaks arvestada elektri ja vee täiendava vedamisega.
Ettevõte Telner täidab erinevaid ülesandeid eramajade ja hoonete projekteerimisel ning ehitamisel. Meilt saate tellida väiksema sauna ehituse.

Materjalid sauna ehitamiseks

Traditsiooniliselt ehitatakse saun puidust. Ent sobivaks ehitusmaterjaliks on ka tellised, karkasspaneelid või betoonplokid. Sõltuvalt materjali valikust tehakse otsus isolatsiooni, välis- ja sisekujunduse kohta.

Sauna viimistlus ja sisustus

Sauna sees on peamiseks elemendiks ahi. Ahju tüüp, kütmisviis ja suurus on mõistlik eelnevalt läbi mõelda. Selle paigutusest sõltub kogu hoone siseplaneering.

Sauna viimistlemisel on kõige olulisem põrandakate. Oluline on, et see ei läheks liiga kuumaks, ei oleks libe, taluks hästi kõrgeid temperatuure ning oleks suure niiskustaluvusega. Enne põranda paigaldamist tasub tagada vundamendi hea hüdroisolatsioon.

Seinakatteks valitakse tavaliselt puit – see on kõige keskkonnasõbralikum materjal. Leiliruumi seintele ja sisustusele sobib rohkem lehtpuit – see kuumeneb vähem. Seevastu teistes ruumides, kuhu on planeeritud pesemis- ja puhkeruum, saab kasutada okaspuitu. See liik on niiskuskindel, nii et kestab kauem.

Строительство саун

Telner Special

„Võtmed kätte“ sauna ehitus

Telner – pea 30. aastase kogemusega ehitusfirma. Oleme oma töö käigus ellu viinud üle 500 eriilmelise projekti elamute ja lisarajatiste ehitamiseks, interjööride loomiseks, kosmeetiliseks- ja kapitaalremondiks. Võite usaldada meile oma krundile sauna projekteerimise ja ehitamise.

Meie spetsialistid aitavad sobitada väikese sauna krundi üldisesse arhitektuursesse ansamblisse, valida sauna ehitamiseks, soojustamiseks ja viimistlemiseks vajalikud materjalid.

Kui te soovite mitte ainult ehitada leili- ja pesemisruumiga hoonet, vaid luua ideaalse koha puhkamiseks, lõõgastumiseks ja enesehoolitsuseks, siis me koostame koostöös oma partner-disainistuudioga ainulaadse disainiprojekti.

Telner hoolitseb juurdeehituse kõikide etappide eest

  • Planeeringu projekteerimine ja väljatöötamine.
  • Nõuanded materjalide valikul.
  • Kõik kommunikatsioonide toomisega seotud tööd.
  • Hoone vahetu püstitamine.
  • Seadmete paigaldus ja siseviimistlus.

Hooldame ka meie poolt püstitatud hooneid ja teostame remonti mistahes objektidel.

Meie peamisteks põhimõteteks iga hoone ehitamisel on ilu, vastupidavuse ja kasulikkuse kombinatsioon ning maksimaalne vastavus kliendi ideele. Telneri lähenemist ja suhtumist on hinnanud juba üle 500 kliendi. Meie kodulehel saab tutvuda mõningate meie töödega.

Täitke tagasiside vorm, kirjutage mailile või helistage. Arutame teie ideed eelnevalt läbi ja kutsume teid meie ettevõtte Tallinna esindusse. Räägime hindadest, orienteeruvatest tööde tähtaegadest ja tingimustest.

GASELLETTEVÕTE

DISAIN JA KVALITEET

Tänaseks on Telner Special olnud stabiilne ja usaldusväärne ettevõte juba üle 30 aasta. Tänu suurele kogemusele ja erilisele tähelepanule iga kliendiga töötamisel areneb ettevõte aktiivselt ning pakub kaasaegseid ja kvaliteetseid lahendusi ehitus- ja remondivaldkonnas.

Telner Special Asutaja

Sauna ehitus - meie Tööd

Ehitame mis tahes keerukusega ja suurusega saunu, mis sobivad teie maakodusse. Kasutame ainult kvaliteetseid materjale ja tagame tööde teostamisel kõrge professionaalsuse.

TEENINDUSPIIRKONDAD

Teostame töid üle Eesti, sealhulgas nendes linnades ja kõigis väiksemates linnades

Tagasiside