korterite remont tallinnas

Korteri remont

Aitame teie fantaasiatel reaalsuseks saada!

Telner Special

Korteri renoveerimine

Korteri remondi hind ei moodustu ainult materjalide ja tööde maksumusest, vaid ka teie ajast ja vaevast, mis kulub tööliste leidmisele, viimistluse ja sisekujunduse valikule, spetsialistidega suhtlemisele ning tähtaegade jälgimisele ja kvaliteedi kontrollimisele. Telner on juba 29 aastat olnud abiks Tallinna elanikel, aidates neil teostada korterite renoveerimistöid kiiremalt, töökindlamalt, funktsionaalsemalt ja mis kõige olulisem – liigsete askeldusteta.

30

Aastat kogemust

2000+

Edukat Projekti

Kogemused, professionaalsus ja multidistsiplinaarne meeskond võimaldavad meie ettevõttel teostada korterite renoveerimistöid “võtmed kätte”:

  • disainprojekti kavandamine ja väljatöötamine,
  • abi materjalide valikul,
  • kõikvõimalike ehitus- ja viimistlustööde teostamine: betoonitööd, maalritööd, seinte ja põranda tasandustööd, santehnilised tööd, elektritööd, põranda soojustamine, põrandakatete paigaldamine, seina- ja laeviimistlus, plaatimine, kompleksmööbli (näiteks köögimoodulite) montaaž ja paigaldus.

Korterite renoveerimise teenused

Meie kõrgkvalifitseeritud spetsialistid võivad teostada absoluutselt igasuguseid remonditöid. Aitame valida õige teenuse ning teeme just teile sobiva pakkumise.

Kosmeetiline

Kõige lihtsam ja odavam remonditüüp, mille läbi viimine toimub ruumi üldist struktuuri põhimõtteliselt muutmata.

Kapitaalne

Keerukam remonditüüp mille puhul peab tihti teostama  demonteerimistöid ja ümberplaneerimist.

Võtmeremont

Remont korteri teostatakse individuaalse disainiprojekti järgi, nii saavad täidetud kõik korteriga seotud unistused.

Euroremont

Antud tüübi all on mõeldud tavaliselt kapitaalremonti korteri, mille käigus luuakse olemasolevale ruumile kaasaegse ilme.

Spets. tööd

Teostame spetsialiseerunud töid nii ruumides kui ka välitingimustes: santehnilised-, elektri-, betoontööd jne.

Igat tüüpi remonditööd Tallinnas

Telneri kaudu saab tellida korteri remonti, aga ka eramaja või suvila, büroo- ja kaubanduspindade remonti. Hinda arvestatakse lähtuvalt tööde keerukusest ja mahust, samuti ruumide tegelikust suurusest ruutmeetrihinna arvestusega.

Teostame nii kosmeetilist kui ka kapitaalremonti, samuti disainprojektiga võtmed kätte töid.
  • Kosmeetiline remont hõlmab põranda-, seina- ja laekatete värskendamist, pindade visuaalset tasandamist. Korter võtab uue ilme, kuid jääb planeeringult ja erinevate tehniliste lahenduste poolest harjumuspäraseks.
  • Kapitaalremont hõlmab ruumi täielikku ümberehitamist, põrandate demonteerimist, planeeringu muutmist koos mittekandvate seinte lammutamisega, uut elektrijuhtmestikku, torustikku, plaatimist, soojustust ja heliisolatsiooni, plokkmajades WC-kabiinide lammutamist jne.
  • Võtmed kätte remont on teenuste komplekt, mis sisaldab kõiki suuremaid kapitaalremondi töid, kuid projekteerimise etapis töötatakse välja individuaalne disainprojekt, mis arvestab kliendi kõiki soove.
Töötame erinevat tüüpi ruumidega Tallinnas. Aitame mugavalt organiseerida tube väiksemates korterites, kasutada oskuslikult suuri pindasid, kohandada teie kodu uutele oludele, muuta ebatavaline planeering eeliseks või lihtsalt värskendada tüütuks muutunud keskkonda. Telner on oma 30 tegevusaasta jooksul täitnud üle 2000 tellimuse. Meie peamisteks printsiipideks, mida rakendame ehitamise ja disainimise juures, on töökindlus, mugavus ja esteetika. Meiega koostööd tehes ei pea te valima oma ideede teostuse ja praktilisuse vahel, mõistma iseseisvalt kõiki nüansse, otsima igale etapile ja töölõigule eraldi teostajaid, pidama läbirääkimisi ja kontrollima protsessi. Me arvestame kliendi kõiki soove ja peame temaga dialoogi kogu remondi vältel. Lisaks on meil ka allahindluste boonussüsteem, näiteks kampaania „too sõber”. Kui soovitate meie teenuseid oma sõbrale ja ta teatab sellest oma tellimuse vormistamisel, siis saate meilt järgmine kord allahindlust. Hindade või korteri renoveerimise päringuks täitke kodulehel olev tagasisidevorm, kirjutage e-postile või helistage. Detailide läbi arutamiseks kutsume teid meie Tallinna esindusse, seejärel hindame objektil tehtavate tööde mahtu, teostame projekteerimise, koostame kalkulatsiooni ning olles teiega kõik kooskõlastanud asume remondi kallale.

GASELLETTEVÕTE

DISAIN JA KVALITEET

Tänaseks on Telner Special olnud stabiilne ja usaldusväärne ettevõte juba üle 30 aasta. Tänu suurele kogemusele ja erilisele tähelepanule iga kliendiga töötamisel areneb ettevõte aktiivselt ning pakub kaasaegseid ja kvaliteetseid lahendusi ehitus- ja remondivaldkonnas.

Telner Special Asutaja

Korteri remont - meie Tööd

Meie firma kõrgkvalifitseeritud spetsialistid võivad teostada absoluutselt igasuguseid remonditöid: kosmeetiline remont, kapitaalne (euro)remont, disainprojektijärgne remont, võtmeremont. Arvestame teie soovid ning muudame plaanid reaalsuseks.
TEENINDUSPIIRKONDAD

Teostame töid üle Eesti, sealhulgas nendes linnades ja kõigis väiksemates linnades

Tagasiside