Telner Special OÜ

Ehitus


Igaüks meist unistab oma isiklikust majast, ehitatud „oma maitse ja tunde järgi“, sisemuselt harmooniline ja hästi harmoneeruv keskkonnaga, hubane ja terve. Muidugi peab see olema unikaalne ja peegeldama omaniku iseloomu eripära, arhitekti loomingulist joont ning mis kõige tähtsam – vastama selle koha vaimule, mis on talle valitud.

Maja projekteerimisel on oluline arvestada ehitise tulevasi funktsioone, omaniku eluviisi ja eelistusi – sellest sõltub suurel määral siseruumide organiseerimine. Peale selle tasub meeles pidada, et maja ning krunt, millel see asetseb, maastik – on üks tervik, üksteise suhtes mastaapne. Kujutage endale ette suurt mahtu, hiiglasuurt maja väikesel maalapil. See juba algupäraselt varjab endas negatiivset energeetikat, kuna on vastuolus nii looduse kui ka arhitektuuri reeglitega.
Maja projekt, selle mõõtmed, kujunevad välja suures osas just maatüki konfiguratsiooni, suuruse ja iseloomu arvestades. Mehaaniliselt on võimatu kanda isegi väga head projekti olemasolevasse situatsiooni, kui ruumide asukoht, orientatsioon ilmakaarte, ümbritsevate ehitiste suhtes on ebasoodne.

Maja on eraldatud välismaailmast („Minu kodu on minu kindlus“), kuid mitte ümbritsevast keskkonnast, millega see peab moodustama ühtse, proportsionaalse elamukompleksi. Ja kui selles ühilduvad arhitektuuri kolm kohustuslikku komponenti, mida propageeris veel Rooma imperaator Vitruvius – kasu, tugevus ja ilu, - siis on see teie maja, milles kasvatate üles oma lapse ning mille kõrvale istutate oma puu.

„Kõige parema maja“ valmis retsepte, vaatamata kataloogide ja olemasolevate projektide rohkusele, ei ole kahjuks (või õnneks?) olemas. Arendajatega suhtlemise kogemus näitab, et projekti valik ja selle realisatsioon on edukas vaid juhul, kui kasutatakse professionaali abi ning on kahepoolne loomeprotsess, milles ühilduvad ühelt poolt kõik tellija soovid ja isegi fantaasiad, ning teiselt poolt pädev projekteerimine, mugavus ja ehitise ohutus.

Maja on eraldatud välismaailmast („Minu kodu on minu kindlus“), kuid mitte ümbritsevast keskkonnast, millega see peab moodustama ühtse, proportsionaalse elamukompleksi. Ja kui selles ühilduvad arhitektuuri kolm kohustuslikku komponenti, mida kuulutas veel Rooma imperaator Vitruvius – kasu, tugevus ja ilu, - siis see on teie maja, milles kasvatate üles oma lapse ning mille kõrval istutate oma puu.

Jätke oma tellimus

või

helistage meile +372 5830 2909

Jätke oma tellimus

Telner Special OÜ

Reg.nr : 10449830
Katusepapi 4, 2 korrus
Tallinn, Estonia, 11412
+372 5830 2909

Avatud:
E-R: 9:00-17:00

Vastuvõtt:
E-R: 10:00-12:00
13:00-15:30