Telner Special OÜ

Ärikliendile

Kinnisvara remont Tallinnas: alustades büroodest lõpetades hoonega

Pakume remonditeenuseid poodidele, baaridele, restoranidele, hotellidele, pankadele, kohvikutele ja muudele mitte-eluruumidele, sealjuures garanteerides nii kvaliteeti, pikaealisust ja kaunist ruumide väljanägemist, kui ka täielikku vastavust kehtivatele sanitaar-hügieenilistele ja tuleohutusnormidele.

Me hindame väga meie suhteid äriklientidega ning oleme alati valmis tegema kõik võimaliku Teie soovitud tulemuse saavutamiseks.

Kui vajate ärikeskuse, büroo, ükskõik mis muu kommertsruumi remonti Tallinnas – palun võtke meiega ühendust alloleva vormi kaudu või telefoni teel.


Kosmeetiline remont

 • Väikesed muutused elektrikilbis
 • Tööpinna ettevalmistus ja värvimine
 • Põrandate ehitus ja põrandakatete paigaldus: parkett, laminaat, linooleum/li>
 • Põrandate kaapimine ja lakkimine
 • Radiaatorite, kütte- ja veesüsteemide värvimine
 • Ripplagede paigaldus
 • Uste ja akende värvimine, vajadusel klaaside vahetus

Kapitaalne remont

 • Ümberplaneering
 • Interjööri vahetus
 • Võlvide püstitamine, akna- ja usteavade väljalõikamine, ripplagede ja mitmetasandiliste lagede paigaldamine
 • Radiaatorite, san.sõlmede, uste ja akende vahetus
 • Elektri-, televisiooni-, telefoni-, interneti-, valve-, tuletõrjesüsteemide paigaldus
 • Tööpindade ettevalmistus ja värvimine
 • Seinapaneelide paigaldus
 • Põrandate ehitus ja põrandakatete paigaldus: parkett, laminaat, linooleum
 • Remonditööde kooskõlastamine vajalike ametiasutustega

Paljud meie kliendid, kes pöörduvad meie poole, ei tee vahet erinevat tüüpi remonditöödel, ning küsivad, mis on kosmeetiline remont, kapitaalne (euro)remont, disainprojektijärgne remont, võtmeremont ja milles siis seisneb erinevus?

Meie firma kõrgkvalifitseeritud spetsialistid võivad teostada absoluutselt igasuguseid remonditöid, kuid tellija peab mõistma, et erinevat tüüpi remondid erinevad suuresti tööde koostise, maksumuse ja tööde valmimistähtaegade poolest.

Üritame selgitada...

Kosmeetiline remont

ЭSee on kõige lihtsam ja odavam remonditüüp. Kosmeetilise remondi all on mõeldud kõikide tööde, kaasa arvatud siseviimistluse, läbi viimine ruumi üldist struktuuri põhimõtteliselt muutmata. Selliste tööde põhieesmärk on ühe või teise pinna kasutamisel tekkinud kahjustuste likvideerimine. Tallinna korterite kosmeetiline remont sobib ideaalselt selleks, et Teie korterit natuke värskendada, näiteks vahetada ära tüüdanud tapeet või uuendada vannitoas lagi. Tööde koosseisu kuuluvad tavaliselt põrandakatte vahetus, lagede värvimine, tapeedi vahetus, uute liistude ja ukse raamistuse paigaldamine, santehnika uuendamine jne.

Kapitaalne remont

Kapitaalne remont (euroremont) on keerukam ja kulukam. Sellist tüüpi remondi puhul peab tihti teostama mastaapseid demonteerimistöid ning ümberplaneerimist. Teostatakse kommunikatsiooniliinide vahetus, kaasa arvatud elektrijuhtmed, kanalisatsiooni- ja veetorud jne., akna ja ukse konstruktsioonide demonteerimine koos uute, usaldusväärsemate ja kaasaegsemate, paigaldamisega, erinevate arhitektuur-konstruktiivsete elementide loomine, nagu näiteks võlvid, niššid, kolonnid.

Võtmeremont

See korteri remont teostatakse individuaalse disainiprojekti järgi. Disainiprojektijärgne korteri remont on eriti nõutud Tallinnas, kuna nii saate teostada kõik unistused seotud oma korteriga, kus te hakkate elama. Sellise remonditüübi valik eeldab professionaalse disaineri osalemist protsessis, kes mõistab kaasaegseid tehnoloogiaid, materjale ja omab asjatundlikku lähenemist tubade kujundamisse ja tsoonideks jaotamisse. Tihtipeale on võtmeremont selline, kus pärast remonditööde lõppemist kolite Te elamiseks täiesti ettevalmistatud korterisse. Teil on juba harmooniliselt välja valitud ja paigaldatud kõik aksessuaarid, mööbel, dekoor. Kui Te valite just sellise korteri remondi, siis peate mõstma, et sellisel juhul on remondi maksumus tunduvalt kõrgem, kui eelnevate remonditüüpide puhul.

Jätke oma tellimus

või

helistage meile +372 5830 2909

Jätke oma tellimus

Telner Special OÜ

Reg.nr : 10449830
Katusepapi 4, 2 korrus
Tallinn, Estonia, 11412
+372 5830 2909

Avatud:
E-R: 9:00-17:00

Vastuvõtt:
E-R: 10:00-12:00
13:00-15:30